Sázejte na okrajové disciplíny!

maxresdefaultAčkoliv jsou sázky na silniční cyklistiku, a to především sázky na velké klasiky, mezi sázkaři zdaleka nejoblíbenějšími, sázkové nabídky se neustále rozšiřují a dnes se již ti, kteří mají na cyklistiku svébytné názory, nemusejí omezovat pouze na tyto nejslavnější podniky.

Mnozí se dokonce domnívají, že čím okrajovější je událost či sázková příležitost, tím spíše lze v kurzech najít něco skutečně zajímavého. Dává to koneckonců smysl – menší nebo okrajové záležitosti spíše uniknou pozornosti a navíc se ti, kteří se v dané problematice orientují, mají možnost dostat i k mnoha informacím, které nezasvěceným unikají. Když to srovnáme např. s fotbalovými soutěžemi, které jsou denně propírány v tisku a o nichž si každý může lehce zjistit prakticky cokoliv, je zřejmě, že v oblasti cyklistiky ještě stále může mít sportovní fanda více informací, než bookmakeři sázkových kanceláří.

Pokud se například zajímáte o cyklokros či jiná odvětví terénní cyklistiky, pak vězte, že i na tyto disciplíny se dnes vypisují kurzy na vítěze nejen dny či týdny před závodem, ale dokonce i živě v průběhu jednotlivých závodů, což sázkařům otevírá další, a to možná ještě o něco zajímavější, možnosti, jak porazit bookmakery a třeba i vyhrát solidní peníze.

Na rozdíl od jiných sportů totiž kurzy na outsidery v cyklistice sahají tak vysoko, že i jedna jediná úspěšná sázka vynese daleko více, než sázky na outsidery v jiných sportech. Samozřejmě je nutné dodat, že díky spoustě faktorů, které mají na cyklistiku vliv, je také těžší nacházet dobré tipy pravidelně. Odměny jsou však velice sladké!

Pokud pak máte pocit, že vám výhry vždy unikají pouze o vlásek, jistě byste se měli poohlédnout po tzv. sázkách na umístění, které nabízejí výhry i v případě, že váš favorit dojede pouze mezi užší špičkou, a to výměnou za nižší kurz. U některých sázkových kanceláří lze přitom tyto sázky za zajímavých podmínek kombinovat i s čistými sázkami na vítěze.